Šimtadienis

Šiandien, 2017 m. kovo 3 d., Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos dešimtos klasės mokiniai tapo „teisiamaisiais“. Jie buvo kaltinami įvairiais nusikaltimais: raganavimu, veidrodžio išnaudojimu, per didelio maisto kiekio suvartojimu ir t.t. Šių nusikaltėlių vadeiva – klasės vadovė Regina.

Nors kaltinamieji ir neprisipažino „įvykdę nusikaltimus“, tačiau teisėjas – devintokas Osvaldas – vis tiek jiems skyrė bausmę – 100 dienų intensyvaus mokymosi ir ruošimosi Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimams.  Renginio organizatoriai – devintokai – palinkėjo dešimtokams sėkmės ir įteikė pusatestačius.

Ir mes, visa Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos bendruomenė, nuoširdžiai linkime dešimtokams sėkmės!

Kaziuko mugė

Kaip ir kiekvienais metais, atėjęs pavasaris į mūsų mokyklą atneša Kaziuko šventę, nuo kurios taip pat nėra atsiejamos šurmuliuojančios mugės. Šiemet kovo 3 d. pavasario vėjai su savimi  į mūsų mokyklą irgi atnešė Kaziuko mugę, kupiną besišypsančių vaikų ir suaugusiųjų, pilną įvairiausių prigamintų darbų, darbelių. Kiekvienas apsilankęs galėjo nusipirkti ir paskanauti įvairių skanėstų ar įsigyti gražių verbų. Linksminosi visi – maži ir dideli.

Čia pasilinksminę, ką nupirkom, ką pardavėm, tuščiais iš mugės niekas į namus nesugrįžo. Pasibaigus mugei, ir pirkėjai, ir prekiautojai liko patenkinti, o mokykloje dar ilgai sklandė pavasariška šventinė nuotaika.