Barskūnų pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Europos judumo savaitės vienos dienos akcijoje. Mokiniai šį rytą į mokyklą atvyko kitaip: dviračiais, paspirtukais arba pėsčiomis. Kūno kultūros mokytoja pravedė mankštą gryname ore.

Žygis po Barskūnų apylinkes

Vykdydami projektą „Pažink ir atrask Tėvynės grožį“, pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai išsiruošė į žygį. Kelionės tikslas – susipažinti su Barskūnų apylinkės gamta, nueiti iki Ringės upelio. Apsivilkę liemenes ir pasikartoję saugaus eismo taisykles, iškeliavo.Eidami mokiniai ne tik grožėjosi auksiniu rudeniu, kaimo vaizdais, bet ir tyrinėjo aplinką. Prie Ringės upelio mokiniai atliko vandens tyrimą. Sėmė vandenį i puodelius ir per specialią lupą stebėjo jo sudėtį. Prisirinkę obuolių, linksmi grįžo į mokyklą.