Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas

Lapkričio 23-iąją mūsų mokykloje buvo minima Lietuvos kariuomenės diena. Renginio metu mokiniai susipažino su Lietuvos kariuomenės istorija, dalyvavo viktorinoje, skirtoje Lietuvos kariuomenės šimtmečiui. Viktorinos nugalėtojoms A. Kotovai, G. Rudak ir E. Voitkevič buvo įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.

Lapkričio 26-ąją į mokyklą atvyko Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės kariai, kurie pristatė Lietuvos kariuomenę, joje naudojamą ekipuotę ir ginkluotę, pravedė pirmosios pagalbos pratybas. Mokiniai ne tik stebėjo, bet ir patys galėjo pabūti kariais: palieti ginklus, paslėpti nuo priešų savo veidus, pagelbėti sužeistajam. Dėkodami kariams už įdomią ir naudingą pamoką, užrišome trispalves apyrankes ir įteikėme vaikų pagamintus atvirukus.