KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS

Šiandien (kovo 9 dieną) mokykloje minėjome vieną svarbiausių Lietuvai dienų – Kovo 11-ąją.
Minėjime dainas, skirtas Lietuvai, atliko mergaičių choras, vadovaujamas mokytojos Jūratės Aniukštienės, ir patys mažiausieji – ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, nedrąsiai, tačiau paskyrė šiai šventei dainelę „Tuk, širdele“, kuriems padėjo pasiruošti mokytoja Valerija Buinicka ir Ligita Kizina.

Mokytoja Regina Počepovič paruošė mokiniams viktoriną apie Lietuvą. Viktoriną laimėjo geltonųjų komanda ir buvo apdovanoti diplomais.
Pamankštinę galvas, mokiniai garsiai plojo savo draugams, kuriems direktorė Lada Kriščiūnienė įteikė padėkas už dalyvavimą įvairiuose konkursuose, olimpiadose ir Jauniūnų kultūros dienoje.

Šventę užbaigėme visi kartu sudainavę dainą „Žemėj Lietuvos“.