Kovo 11-osios minėjimas Širvintose

Kovo 11 d. devyni mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytoja Božena Kasparienė ir dainuojančių mokytojų kolektyvas išvyko į Širvintas dalyvauti šventiniame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjime.

Pirmą kartą surengtame šventiniame pagarbos bėgime dalyvavo virš 300 entuziazmu trykštančių bėgikų, tarp jų ir Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos mokiniai: Ernestas Lelis, atbėgęs pats pirmasis, Neli Mazolevskaja, Aurelija Vinogradova, kurie įveikė 5 km trasą, Veslava Voitkevič, Arijana Kotova – 2,5 km atstumą, o Sabina Voitkevič, Ivona Voitkevič, Evelina Voitkevič ir Brigita Kosač kartu su mokytoja Božena – 800 metrų.
Popiet minėjime koncertavo saviveiklininkai, iš visų Širvintų rajono seniūnijų, tarp jų ir mūsų mokyklos mokytojų vokalinis ansamblis, atstovavęs Jauniūnų seniūniją.Scenoje pasirodė ir atliko Algimanto Raudonikio dainą „Dar širdyje ne sutema“ mūsų mokyklos direktorė Lada Kriščiūnienė, vedina mokytojų: Kristinos Mikolajūnienės, Laimos Nikiporavičienės, Ligitos Kizinos, Boženos Kasparienės, Ievos Kamarauskaitės, Valerijos Buinickos, Reginos Počepovič ir Jūratės Aniukštienės.

Džiaugiamės, kad Kovo 11-osios minėjime, šiemet, taip aktyviai dalyvavo visa mūsų mokyklos bendruomenė.