,,Aš širdyje labai myliu savo mamą“

Gegužė… Svaigina trapi lapija, geltonais žiedais puošiasi klevai, skleidžia pumpurus obelų sodai, įvairiausiais balsais čiulba paukščiai, o visa žemė pradeda puoštis mažomis saulytėmis— pienėmis. Ir visas šis gamtos grožis tarsi skirtas pagerbti brangiausiam mūsų gyvenime žmogui — mamai.

Gegužės 5  dieną mokykloje vyko sveikinimų koncertas, skirtas paminėti  vienai gražiausių pavasario švenčių — Motinos  dienai. Penktadienio popietę šventiškai pasipuošusios mokinių mamytės gausiai susirinko į mokyklą. Koncertas prasidėjodaina ,,Aš širdyje labai myliu savo mamą“, kurią palydėjo audringi aplodismentai. Nuostabiai dainavo  ir mažieji atlikėjai, ir vyresni mokiniai. Giliai į širdį skverbėsi vaikų deklamuojamos eilės.Mamytės džiaugėsi nuoširdžiais sveikinimų žodžiais, klausėsi dainelių, smuiko  grojimo, grožėjosi šokiais. Ypatingai viešnias pralinksmino vyresniųjų klasių berniukų atliekama šokio parodija.

Renginio pabaigoje mokiniai įteikė  mamoms gėles bei savo rankomis pagamintas dovanėles. Pasibaigus šventei, mamytės  buvo pakviestos maloniai pabendrauti prie arbatos puodelio.

Dorotėja, 6 klasė