Integruota Geografijos ir Biologijos pamoka ne klasėje

Šių metų Gegužės 17 dieną 5-8 klasių mokiniai kartu su dalykų mokytojais vyko į geografijos ir biologijos  bei gamtos ir žmogaus integruotą pamoką, kuri vyko Trakų rajono Varnikų pažintiniame take.

Vienas įdomiausių lankytinų objektų – Varnikų botaninio, zoologinio draustinio 3,5 km ilgio pažintinis takas, vedantis per Ilgelio pelkę, kurio maršrutas susideda iš 10 informacinių stotelių.  Šis pažintinis takas leidžia pamatyti gražiausias bei sunkiai prieinamas draustinio vietas, suteikti lankytojams žinių apie gamtą, vietos kraštovaizdžio ypatumus, su jais susijusią žmonių veiklą; besimokantiems pagilinti įvairių dalykų žinias. Takas padeda nukreipti lankytojų srautus bei saugoti gamtą nuo nekontroliuojamo jos lankymo.

Mokiniai atliko užduotis gamtoje, galėdami pamatyti objektus, gamtą bei jos elementus. Šios pamokos metu buvo siekiama, kad mokiniai galėtų pamatyti juos supančią gamtą. Toks mokymasis padeda geriau įsisavinti žinias, negu mokymasis iš vadovėlių mokykloje.

Povilas Balesinovas