Senelių šventė

2017 m. sausio 26 d. mūsų mokyklą aplankė neeiliniai svečiai – mūsų seneliai ir senelės. Šventę pradėjo vedančiųjų – Danieliaus ir Neli – sveikinimas mūsų garbiems svečiams. Mokiniai pasveikino savo senelius įvairiais pasirodymais – ikimokyklinė grupė padainavo dainelę apie senelius, pradinių klasių mokiniai šoko, dainavo ir deklamavo eilėraščius apie savo senelius, 7-8 klasių mergaitės dainavo „gera pas močiutę vasarą pabūti“, mokytojai pasveikimo senelius dainomis. Seneliai padėkojo mokiniams gardžiais saldumynais. Buvo graži ir neeilinė diena mūsų mokykloje, kurios ilgai nepamirš ne tik mūsų mokiniai, bet ir šventėje dalyvavę jų seneliai.

Išvyka į lėlių festivalį ,,Vėjų arkliukas“

Sausio 20d. pradinių klasių ir vyresnių klasių mokiniai vyko į Širvintų kultūros centrą. Ten visą dieną vyko lėlių teatrų festivalis ,,Vėjų arkliukas“. Pradinukai vyko iš ryto, jie žiūrėjo net penkis įdomius spektaklius.Spektaklius atvežė ir parodė vaikams: Molėtų kultūros namų dramos būrelis, Rokiškio kultūros namų dramos būrelis ir Širvintų Družų lėlių teatras ,,Skudurinė Onutė“.

Labiausiai pradinių klasių mokiniams patiko Molėtų kultūros namų lėlių spektaklis ,, Molio Motiejukas“. Pasaka įdomi, nes mokiniai dar nėra matę kaip mažieji artistai taip sumaniai valdė lėles ir kartu taip gražiai kalbėjo už jas. Skaityti toliau

Sausio 13-oji

2017 m. sausio 13-ąją minima Lietuvos laisvės gynėjų diena. Mes irgi prisidėjo prie visuotinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, langus papuošėme atminimo žvakelių šviesa. Pirmoji pamoka mums buvo netradicinė – kirpome neužmirštuoles, kurias segėjome visą dieną, prisiminėme 1991 m. sausio 13 dienos įvykius, apžiūrėjome stendus, skirtus Laisvės gynėjams ir visiems šios dienos įvykiams atminti. Taip gražiai prasidėjo mūsų penktadienis.

Arijana