Skelbiamas konkursas vyr. buhalterio pareigoms užimti

DĖL KONKURSO SKELBIMO VYR. BUHALTERIO PAREIGOMS UŽIMTI

Širvintų r. Barskūnų pagrindinė mokykla skelbia konkursą vyr. buhalterio pareigoms užimti.

 Darbo krūvis – 40 val. per savaitę.

Darbo sutarties rūšis – neterminuota.

Darbo pobūdis:

 1. apskaitos dokumentų tvarkymas;
 2. mokestinių, biudžeto vykdymo ir finansinių ataskaitų rengimas;
 3. piniginių srautų valdymas;
 4. finansų strateginio plano, biudžeto prognozių sudarymas;
 5. finansų kontrolė;
 6. faktinių ir planuojamų finansinės veiklos rezultatų analizė;
 7. kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

 1. aukštesnysis išsilavinimas;
 2. teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, išmanymas;
 3. mokėti dirbti kompiuteriu: Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) programomis, turėti gerus raštvedybos įgūdžius; 
 4. ne mažesnė kaip 5 metų  darbo patirtis.

Papildomi reikalavimai: atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas.

 Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

 1. Asmens dokumento kopija
 2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija
 3. Gyvenimo aprašymas (CV)
 4. Pretendento anketa (pretendentams į darbuotojo pareigas)
 5. Darbo patirtį patvirtinantys dokumentai

Konkurso dokumentus pateikti iki: 2018-03-06

Konkurso data: 2018-03-07

 

Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 16-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – visiems mūsų šalies gyventojams yra ypatinga data. Tai mūsų tėvynės gimtadienis. Šiemet jau šimtasis.

Vasario 16-osios, kaip ir kiekvieno gimtadienio, mūsų mokyklos mokiniai laukė nekantraudami. Šventę pradėjome giedodami Lietuvos valstybės himną, kuris sujungė ne tik susirinkusiųjų  rankas, bet ir širdis.

Istorijos mokytojo Marijano Buinicko parengta literatūrinė kompozicija nukėlė minėjimo dalyvius į Lietuvos valstybės kelio pradžią, leido pajusti to meto atmosferą, sužinoti, ką mąstė ir jautė žmonės, kuriems teko garbė pasirašyti Lietuvos Nepriklausomybės Aktą.

Klausydamiesi gražiausių eilių ir skambiausių dainų apie Tėvynę ir laisvę, grožėdamiesi įspūdingais priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių šokiais, kuriems choreografiją sukūrė mokytojos B. Kasparienė ir K. Mikolajūnienė, pasipuošę šiai ypatingai progai supintomis trispalvėmis apyrankėmis (idėjos autorė mokytoja N. Lubienė), minėjome atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetį.

Vasario 16-ąją grupė mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų dalyvavo šventiniuose renginiuose „Vienybė težydi“ Širvintose.

 

 

Kelionė per Lietuvos šimtmetį

Vasario 9 d. mokykloje pamokos vyko kitaip: mokytojų komanda parengė mokiniams užduotis ir pakvietė į „Kelionę per Lietuvos šimtmetį“.
Mokinių komandos, gavusios „kelionės dokumentus“, kūrė herbą ir šūkį. Atlikdami įvairias užduotis, 5–10 klasių mokiniai susipažino su Lietuvos istorine praeitimi, atsakinėjo į literatūrinės viktorinos klausimus, apžvelgė Lietuvos sportininkų pasiekimus, pabuvojo svečiuose pas Maironį, tyrinėjo rezervatus, išsiaiškinę spalvų – geltonos, žalios ir raudonos – reikšmes, nupynė 100 trispalvių apyrankių, kurios bus išdalintos mokyklos bendruomenei švenčiant Vasario 16-ąją. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo kūrybinių dirbtuvių veiklose: gamino apyrankes, piešė, šoko ir dainavo.
Ypatingai nuotaikingas ir įdomus buvo sustojimas „Etnografijos stotelėje“. Meninę programą, skirtą atkurtos Lietuvos valstybės 100 metų jubiliejui, pristatė Širvintų pradinės mokyklos folkloro ansamblis „Želmenėliai“, vadovaujamas mokytojos Rūtos Tamašauskienės. Mokinukai linksmai dainavo, šoko lietuvių liaudies šokius, ratavo ratelius, deklamavo eilėraščius apie Lietuvą. Šokiams ir žaidimams armonika smagiai grojo Širvintų krašto armonikininkas Jonas Romaška.
Paskutiniame etape komandos dalijosi ne tik žiniomis, bet ir įspūdžiais: „Šią dieną labai daug sužinojau ir išmokau“, „buvo smagu dirbti su kitų klasių mokiniais“, „patiko įdomios veiklos“, „galėtume dažniau taip mokytis“.
„Kelionė per Lietuvos šimtmetį“ – geriausios pilietiškumo pamokos, ugdančios mokinių patriotiškumą.

Projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ startas mūsų mokykloje

Vasario 8 d. į Širvintų r. Barskūnų pagrindinę mokyklą susitikti su mokiniais atvyko projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ lektorė Kristina Savickytė. Projekte savanoriaujanti aktorė pasakojo apie savo profesinį kelią: studijų metais sutiktus žmones, įdomias keliones, sukurtus vaidmenis. „Dažnai po tobulais vaizdais slepiasi nuoskaudos ir neviltis“, – atviravo K. Savickytė, kalbėdama apie tai, kaip jai sekėsi derinti motinystę ir karjerą. Paaiškinimų dėl vieno ar kito poelgio aktorė ieškojo analizuodama savo gyvenimą vaikystės metais, prisimindama išgyventas patirtis mokyloje.
Lektorė akcentavo, kad jaunam žmogui labai svarbu gebėti atsisakyti išankstinių nuostatų apie save ir kitus, išdrįsti nugalėti kylančias baimes, mokytis kalbų, skaityti knygas, savanoriauti. Aktorės K. Savickytės asmeninis gyvenimas – pavyzdys, kad susidūrus su sunkumais, nereikia sustoti, o kaip tik ieškoti, klausti, analizuoti ir eiti pirmyn.

Prasidėjo Pozityvios tėvystės mokymai

Vasario 2 dieną Širvintų r. Barskūnų pagrindinėje mokykloje prasidėjo Pozityvios tėvystės mokymai, kuriuos organizuoja Širvintų Bendruomeniniai Šeimos namai.
Pozityvios tėvystės įgūdžių užsiėmimų metu tėvai bus supažindinami su vaiko amžiaus tarpsnių ypatumais ir jų įtaka vaiko elgesiui, taip pat mokomi veiksmingų bendravimo su vaikais būdų, lavinami tėvų pozityvios disciplinos taikymo įgūdžiai.

Netradicinės pamokos Valstybės pažinimo centre

Sausio 31 d. Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos 6, 7 ir 9 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja R. Vareikiene dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Ką gali pilietis?“, kuris vyko Valstybės pažinimo centre.
Gidas Mantas diskutavo su mokiniais apie kiekvieno žmogaus teises ir pareigas, apie įstatymų galią, apie kylančias problemas ir jų sprendimo būdus, gilinosi į pagrindines demokratinei valstybei būdingas sąvokas. Mokiniai dirbdami grupėse ir naudodamiesi muziejaus ekspozicijose esančia medžiaga, turėjo atlikti užduotis ir išspręsti pateiktas problemines situacijas. Džiugu, kad mokiniai buvo aktyvūs, noriai dalyvavo diskusijoje, išsakė nuomonę.

 

 

Senelių šventė

Kasmet mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai rengia šventę seneliams ir močiutėms. Tai puiki proga išreikšti savo meilę ir padėkoti už rūpestį. Šiemet anūkai labai norėjo nustebinti mylimus senelius, todėl paruošė neįprastą programą. Sausio 19 dienos popietę į mokyklą atvykę seneliai neišgirdo tradicinių eilėraštukų ir dainelių. Juos sveikino ir linksmino pasakų, dainų personažai: snieguolė su nykštukais, ožka su ožiukais, vilkas ir kiti. Svečiams šoko Karibų piratai ir trys panelės. Mokinių pasirodymus lydėjo plojimai ir senelių šypsenos.
Visų renginio dalyvių nuotaika buvo puiki. Anūkams už nuostabią programą garbingi svečiai atsidėkojo gardžiais pyragais ir kitais saldumynais. Susėdę prie vaišių stalo ir gurkšnodami arbatą seneliai ir jų vaikaičiai dar ilgai dalinosi šventės įspūdžiais.

Įdomi edukacinė pamoka Kernavės muziejuje

Sausio 9 dieną pradinukai ir priešmokyklinukai, lydimi mokytojų Valerijos ir Laimos, lankėsi Kernavės muziejuje ir dalyvavo edukacinėje pamokoje „Viru viru košę“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.
Vaikai keliavo į tolimą praeitį, kai puodų dar nebuvo. Susipažino su archeologinių tyrimų rezultatų pagrindu atkurta akmens amžiaus stovyklaviete, darbo įrankiais ir jų kaita, verslais ir gyvenimo būdu. Sužinojo, kaip žmonės gyveno gamtos prieglobstyje, ką jie rinko, kaip medžiojo.
Pagyveno palapinėje, pajuto, kokia medžiaga yra molis, lipdė iš jo puodus. Vaikai laikė rankose tai, ką lietė mūsų protėvių rankos – medį, akmenį, titnagą, molį, ragą, kaulą, odą. Paskui apžiūrėjo pirmuosius medžioklės ir žvejybos įrankius, pasimatavo rūbus, pasiūtus iš odos. ,,Prakalbino“ daugybę daiktų ir suvokė, kad priešistorė buvo ilgas ir sunkus etapas, vedęs mus į šiuolaikinę civilizaciją. Labai linksmi ir daug sužinoję, grįžome į namus.