Gerbiami mokinių tėveliai, mokytojai ir visi rėmėjai

       Nuoširdžiai dėkojame Jums, už praėjusiais metais skirtą 2 procentų pajamų mokesčio paramą mokyklai ir maloniai prašome visus, galinčius skirti du procentus pajamų mokesčio paramą, ją skirti Širvintų r. Barskūnų pagrindinei mokyklai.

       Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Paramos ir labdaros įstatymu, galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai.

    Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki 2017 metų gegužės 1 d. Prašymas yra nustatytos formos FR0512. Jo pateikimo būdai šie:

  • Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt;
  • Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;
  • Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

Rekvizitai 2% paramai:

  • Paramos gavėjo tipas: 2
  • Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190363326

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą mokyklai.2 proc

Žemės dienos minėjimas Širvintų r. Barskūnų pagrindinėje mokykloje

     Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Kovo 20-oji Pasaulinė Žemės diena paskelbta neatsitiktinai. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius Johnas McConnellis kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas taip pat tapti Žemės globėjais, o pavasario lygiadienį, kuris skirtingose planetos vietose yra kovo 20–21 d., minėti kaip Pasaulinę Žemės dieną. Atsiliepdama į šį kreipimąsi, tuometinė Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba 1992 m. Žemės dieną oficialiai įteisino ir Lietuvoje.
2017-03-20 dieną mūsų mokykla paminėjo Tarptautinę „Žemės dieną“. Per penktą ir šeštą pamoką mokiniai ruošė savo darbus ir pristatymus, kuriuos pateikė mokyklos fojė pirmame aukšte visai mokyklai.

     Savo darbais mokiniai norėjo akcentuoti savo rūpestį ir pagarbą Mūsų planetai- Žemei.

Geografijos, žmogaus saugos mokytojas Povilas Balesinovas

KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS

Šiandien (kovo 9 dieną) mokykloje minėjome vieną svarbiausių Lietuvai dienų – Kovo 11-ąją.
Minėjime dainas, skirtas Lietuvai, atliko mergaičių choras, vadovaujamas mokytojos Jūratės Aniukštienės, ir patys mažiausieji – ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, nedrąsiai, tačiau paskyrė šiai šventei dainelę „Tuk, širdele“, kuriems padėjo pasiruošti mokytoja Valerija Buinicka ir Ligita Kizina.

Skaityti toliau

Išvyka į energetikos ir technikos muziejų

2017 m. kovo 8 d. mokinių grupė, lydima socialinės pedagogės Sandros ir biologijos mokytojos Anos, išvyko į Energetikos ir technikos muziejų Vilniuje. Muziejuje mokiniai apžiūrėjo septynias veikiančias ekspozicijas – energetikos, transporto, Vilniaus pramonės, „Pagaminta Vilniuje“; interaktyvi mokslo,  „Dujos Lietuvoje“; vėjo ir saulės energetikos. Buvo įdomi ir netradicinė diena, kupina įspūdžių ir technologijų.

Išvyka į Širvintų laisvalaikio centrą – baseiną

Mūsų mokyklos pradinukai kartu su mokytojomis kovo 7 d. lankėsi Širvintų baseine. Mokiniai mokėsi plaukti, nardė ir žaidė su draugais  vandenyje. Pasidžiaugėme, kad daugelis jau moka plaukti. Mokiniams ypač patiko kaskados. Juk ir smagu, ir kūną galima pamasažuoti, ir per susidariusias bangas pašokinėti.  O dar smagiau, kai kartu su jais vandenyje ir mokytoja. Prisiplaukioję linksmi ir pavargę grįžome namo. 

Šimtadienis

Šiandien, 2017 m. kovo 3 d., Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos dešimtos klasės mokiniai tapo „teisiamaisiais“. Jie buvo kaltinami įvairiais nusikaltimais: raganavimu, veidrodžio išnaudojimu, per didelio maisto kiekio suvartojimu ir t.t. Šių nusikaltėlių vadeiva – klasės vadovė Regina.

Nors kaltinamieji ir neprisipažino „įvykdę nusikaltimus“, tačiau teisėjas – devintokas Osvaldas – vis tiek jiems skyrė bausmę – 100 dienų intensyvaus mokymosi ir ruošimosi Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimams.  Renginio organizatoriai – devintokai – palinkėjo dešimtokams sėkmės ir įteikė pusatestačius.

Ir mes, visa Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos bendruomenė, nuoširdžiai linkime dešimtokams sėkmės!

Kaziuko mugė

Kaip ir kiekvienais metais, atėjęs pavasaris į mūsų mokyklą atneša Kaziuko šventę, nuo kurios taip pat nėra atsiejamos šurmuliuojančios mugės. Šiemet kovo 3 d. pavasario vėjai su savimi  į mūsų mokyklą irgi atnešė Kaziuko mugę, kupiną besišypsančių vaikų ir suaugusiųjų, pilną įvairiausių prigamintų darbų, darbelių. Kiekvienas apsilankęs galėjo nusipirkti ir paskanauti įvairių skanėstų ar įsigyti gražių verbų. Linksminosi visi – maži ir dideli.

Čia pasilinksminę, ką nupirkom, ką pardavėm, tuščiais iš mugės niekas į namus nesugrįžo. Pasibaigus mugei, ir pirkėjai, ir prekiautojai liko patenkinti, o mokykloje dar ilgai sklandė pavasariška šventinė nuotaika.