Sveika, vasara!

Birželio 15 d. Širvintų r. Barskūnų pagrindinėje mokykloje vyko 2017 – 2018 mokslo metų pabaigos šventė „Sveika, vasara!“, kurią rengė ir vedė 9 klasės mokiniai (klasės vadovė R. Vareikienė). Renginyje dalyvavo mokiniai, mokytojai ir tėveliai. Sveikinimo žodį tarė mokytoja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas, L. Jakštienė, su dešimtos klasės mokiniais atsisveikino klasės vadovė J. Meškutavičiūtė, mokiniams buvo įteikti mokslo baigimo pažymėjimai, padėkos.

Projektas „Sportuojantis žmogus – sveikas žmogus“

Birželio 11-15 dienomis mokykloje vykdėme projektą, „Sportuojantis žmogus – sveikas žmogus“, kurio tikslas skatinti mokinių fizinį aktyvumą bei domėjimąsi sveika mityba. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su pagrindiniais sveikatingumo principais, dalyvauti įvairiose veiklose. Stovyklos dalyviai lankėsi ekologiniame D. Ėmužytės ožkų ūkyje, mokėsi šiaurietiško ėjimo, keliavo į žygį bei lankėsi Trakų vandens parke.

Išvyka į „Dino pramogų parką“

Pradinių ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniai su mokytojomis 2017 – 2018 mokslo metus baigė labai nuotaikingai. Visi vyko į „Dino pramogų parką“. Dieną praleido labai turiningai ir aktyviai: apžiūrėjo įspūdingo dydžio dinozaurus ir išbandė įvairias parko siūlomas pramogas.

Jaunųjų ugniagesių varžybose – pirmi!

Gegužės 17 d. Širvintų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje vyko jaunųjų ugniagesių varžybos. Varžybose teko atlikti fizines užduotis susijusias su ugniagesyba bei atsakyti į pateiktus klausimus. Kova vyko labai atkakli, tačiau susumavus visus rezultatus paaiškėjo, jog mūsų mokyklos mokiniai iškovojo pirmąją vietą. Mokiniams buvo įteikti atminimo medaliai bei padėka.

Priešgaisrinės saugos pamokėlė

Gegužės 3 d. pradinių klasių ir priešmokyklinės grupės mokiniams vyko priešgaisrinės saugos pamokėlė. Dėkojame Širvintų  priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams Giedrei Gulbinavičienei ir Virginijui Lukšai už naudingą, mokančią saugoti save ir kitus, pamokėlę.

Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 16-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – visiems mūsų šalies gyventojams yra ypatinga data. Tai mūsų tėvynės gimtadienis. Šiemet jau šimtasis.

Vasario 16-osios, kaip ir kiekvieno gimtadienio, mūsų mokyklos mokiniai laukė nekantraudami. Šventę pradėjome giedodami Lietuvos valstybės himną, kuris sujungė ne tik susirinkusiųjų  rankas, bet ir širdis.

Istorijos mokytojo Marijano Buinicko parengta literatūrinė kompozicija nukėlė minėjimo dalyvius į Lietuvos valstybės kelio pradžią, leido pajusti to meto atmosferą, sužinoti, ką mąstė ir jautė žmonės, kuriems teko garbė pasirašyti Lietuvos Nepriklausomybės Aktą.

Klausydamiesi gražiausių eilių ir skambiausių dainų apie Tėvynę ir laisvę, grožėdamiesi įspūdingais priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių šokiais, kuriems choreografiją sukūrė mokytojos B. Kasparienė ir K. Mikolajūnienė, pasipuošę šiai ypatingai progai supintomis trispalvėmis apyrankėmis (idėjos autorė mokytoja N. Lubienė), minėjome atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetį.

Vasario 16-ąją grupė mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų dalyvavo šventiniuose renginiuose „Vienybė težydi“ Širvintose.