Užgavėnių šventė

Užgavėnės – viena gražiausių žiemos švenčių, kurią švenčiame prieš Gavėnią, likus 7 savaitėmis iki Velykų. Mūsų mokyklos mokiniai penktadienį, kovo 1d., važiavo į Širvintas švęsti Kaziuko Užgavėnių. Šventėje jie linksminosi,šoko,žaidė įvairius lietuvių liaudies žaidimus, žvalgėsi Kaziuko mugėje. Kovo 4 d. pradinių klasių mokiniai ir ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai visus pakvietė į Kaziuko mugę. Per ilgąją pertrauką šurmuliavo prekybininkai, kurie pardavinėjo savo gaminius: pyragus, sausainius ir kitus rankdarbius. Vėliau, susirinkę prie laužo, persirengėliai apjuosė laužavietę su More ir, linksmai dainuodami Užgavėnių dainas, sukosi ratelyje, vaišinosi blynais, šoko, žaidė, varė žiemą iš kiemo, kvietė pavasarį.