Nuotaikingos pamokos „Vikingų kaime“

Spalio 12 dieną pradinių klasių mokiniai pasinaudodami kultūros paso paslaugomis, dalyvavo Vikingų kaime edukaciniame vaidmenų žaidime ,,Protėvių virtuvė“. Pirmiausia atvykusius vaikus pasitiko senovinio kaimo šeimininkai. Visus dalyvius aprėdę senoviniais rūbais, kartu su vaikais leidosi ieškoti senosios baltų praeities. Vaikai domėjosi, kokį maistą žmonės valgė prieš daugelį metų, kaip jį gamino ir saugojo.Mokiniai dirbo grupėmis, kiekviena turėjo atlikti jai paskirtus įvairius darbus – nuo grūdų malimo iki blynų kepimo ant ugnies, menės papuošimo puotai. Kai viskas buvo parengta, vyko viduramžių puota, kurios metu edukatorė pasakojo istorijas, visi kartu dainavo liaudies daineles.