,,Baltojo Zebriuko“ pamokėlė

Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir VĮ ,,Vilniaus regiono keliai“ organizuojamas renginys ,,Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlė rugsėjo 8 dieną džiugino Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos mokinius.
Baltasis Zebriukas su mokiniais ir mokytojais susitiko mokyklos kieme. Pirmiausia Zebriukas vaikams prisistatė padainuodamas savo dainelę. Pamokėlės metu priminė saugaus eismo istoriją, papasakojo, kaip atsirado ratas, dviratis, mašina. Aiškino, kas yra pėstysis, perėja, šviesoforas, saugumas ir atšvaitai, patikrino mokinių žinias apie kelio ženklus, apie saugų eismą kelionės metu į mokyklą ir iš mokyklos. Linkėdamas saugaus kelio, dar kartą pakartojo svarbųjį šūkį: „Būkime saugūs kelyje!“
Kiekvienas mokinys, kad būtų matomas kelyje, dovanų gavo po atšvaitą.