Išvyka į teatrą – stebuklinga kelionė į pasakų pasaulį

Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai spalio 12 d. Širvintų r. savivaldybės kultūros centre žiūrėjo „Avilio“ teatro spektaklį „Princesė ir Kiauliaganys“, sukurtą H. K. Anderseno pasakos motyvais.
Istorija apie vienoje karalystėje gyvenusią Princesę ir Kunigaikštį, kuris ją taip mylėjo, kad iš tos meilės sutiko net kiaules ganyti sužavėjo jaunuosius žiūrovus. Šmaikštūs personažai išjudino visą salę. Vaikai atsakinėjo į klausimus, dainavo, šoko. Dėkojame Širvintų r. Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos darbuotojams – skaitymo skatinimo projekto „Nuo nemokėjimo skaityti iki negalėjimo neskaityti“ sumanytojams ir įgyvendintojams – už suteiktą galimybę nemokamai apsilankyti spektaklyje.