Kaip ridenome gniūžtę„Sniego“

„Sniego gniūžtė“ – tai jaunimo programa, kuri daugiausiai dėmesio skiria prevencijai, padeda ugdyti bendravimo, vadovavimo įgūdžius bei skatina ir moko mokinius linksmintis be svaigalų. Šios programos renginyje, kurį organizavo Širvintų rajono švietimo centro neformaliojo ugdymo organizatorė D. Chadusevičienė, spalio 30 d. Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinių komanda. Kunigas Kęstutis Dvareckas pasakojo apie alkoholio bei kitų kvaišalų daromą žalą, atsakė į mokiniams iškilusius klausimus. Mokiniai, susiskirstę į komandas, žaidė įvairius bendradarbiauti ir bendrauti mokančius žaidimus, šoko, dainavo. Smagiai leisdami laiką sužinojo daug svarbios informacijos bei susirado draugų.