Šv. Kalėdų belaukiant

Artėjant gražiausioms metų šventėms, gruodžio 22 d. mokyklos bendruomenė – mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai – susirinko į Advento popietę. Susirinkusius pasveikino Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė Daiva Puzinienė ir Lina Jakštienė, mokytoja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas.
Prie šventiškai papuoštos eglutės ir prakartėlės mokiniai pasakojo apie senuosius Advento vakarų papročius ir tradicijas, sekė pasakas, minė mįsles, dainavo dainas. Kita mokinių grupė parodė vaidinimą „Kūdikėlio Jėzaus gimimas“.
Labai džiugiai buvo sutiktas iš tolimųjų kraštų atkeliavęs Kalėdų senelis, kurį lydėjo mažasis nykštukas. Tiek mažieji, tiek vyresnieji mokiniai žaidė žaidimus, dainavo daineles, deklamavo eilėraščius ir džiaugėsi dovanomis. Išlydėję Kalėdų senelį, visi susirinko prie vaišių stalo ir dalindamiesi kalėdaičiu linkėjo vieni kitiems sveikatos, sėkmės ir laimės. Šventės dalyviai išvyko į namus džiugiai ir šventiškai nusiteikę, tikėdami, kad ateinantys metai bus dosnesni ir geresni.