Senelių šventė

Kasmet mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai rengia šventę seneliams ir močiutėms. Tai puiki proga išreikšti savo meilę ir padėkoti už rūpestį. Šiemet anūkai labai norėjo nustebinti mylimus senelius, todėl paruošė neįprastą programą. Sausio 19 dienos popietę į mokyklą atvykę seneliai neišgirdo tradicinių eilėraštukų ir dainelių. Juos sveikino ir linksmino pasakų, dainų personažai: snieguolė su nykštukais, ožka su ožiukais, vilkas ir kiti. Svečiams šoko Karibų piratai ir trys panelės. Mokinių pasirodymus lydėjo plojimai ir senelių šypsenos.
Visų renginio dalyvių nuotaika buvo puiki. Anūkams už nuostabią programą garbingi svečiai atsidėkojo gardžiais pyragais ir kitais saldumynais. Susėdę prie vaišių stalo ir gurkšnodami arbatą seneliai ir jų vaikaičiai dar ilgai dalinosi šventės įspūdžiais.