Projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ startas mūsų mokykloje

Vasario 8 d. į Širvintų r. Barskūnų pagrindinę mokyklą susitikti su mokiniais atvyko projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ lektorė Kristina Savickytė. Projekte savanoriaujanti aktorė pasakojo apie savo profesinį kelią: studijų metais sutiktus žmones, įdomias keliones, sukurtus vaidmenis. „Dažnai po tobulais vaizdais slepiasi nuoskaudos ir neviltis“, – atviravo K. Savickytė, kalbėdama apie tai, kaip jai sekėsi derinti motinystę ir karjerą. Paaiškinimų dėl vieno ar kito poelgio aktorė ieškojo analizuodama savo gyvenimą vaikystės metais, prisimindama išgyventas patirtis mokyloje.
Lektorė akcentavo, kad jaunam žmogui labai svarbu gebėti atsisakyti išankstinių nuostatų apie save ir kitus, išdrįsti nugalėti kylančias baimes, mokytis kalbų, skaityti knygas, savanoriauti. Aktorės K. Savickytės asmeninis gyvenimas – pavyzdys, kad susidūrus su sunkumais, nereikia sustoti, o kaip tik ieškoti, klausti, analizuoti ir eiti pirmyn.