Mokinių atostogos Lenkijoje

Šiemet liepos 29 –  rugpjūčio 5 dienomis dešimt Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos mokinių dalyvavo tarptautiniame projekte „Wakacje dla malych kresowian“, kuris vyko Varšuvoje. Vaikai po du buvo apgyvendinti lenkų šeimose. Užsiėmimų metu jie turėjo galimybę bendrauti tarpusvyje, užmegzti artimesnius ryšius vieni su kitais. Šis projektas buvo naudingas ir tuo, kad įvairių veiklų metu lankydamiesi garsiuose objektuose Varšuvos senamiestyje – sukilimo muziejuje, Karališkoje pilyje, prezidento rūmuose, seime – mokiniai susipažino su Lenkijos istorija ir kultūra. Be istorines žinias praplečiančios pažintinės veiklos, lankant istorinius ir strategiškai svarbius valstybei  objektus, vaikai lepinosi ir smagiomis pramogomis: maudėsi baseine, žaidė boulingą, laipiojo įvairiomis karstyklėmis, lankėsi zoologijos sode, planetariume, o projekto pabaigoje buvo nustebinti gausiomis dovanomis. Barskūnų pagrindinės mokyklos vardu noriu padėkoti mokiniams, kad atstovaudami savo mokyklai „Wakacje dla malych kresowian“ projekte buvo drąsūs, imlūs, šaunūs bei mandagūs.

Mokytoja K. Mikolajūnienė