Projektas „Pažink ir atrask Tėvynės gamtos grožį“

Gegužės mėnesio pabaigoje pradėjome vykdytį projektą iš Širvintų rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2018 m. lėšų „Pažink ir atrask Tėvynės gamtos grožį“. Pirmas susitikimas vyko Žibėnų kaime pas ūkininkus Jankun. Ūkininkai parodė didelį įvairių galvijų ūkį. Mokiniai pamatė kaip auginami ir šeriami galvijai, sužinojo ką ūkininkai gamina iš pieno, kur realizuoja savo produkciją. Rugsėjo 11 dieną lankėmės ekologiniame Joanos Zinkevičienės augalininkystės, sodininkystės, uogininkystės ūkyje Barčių kaime. Šiame ūkyje mokiniai buvo supažindinti su įvairiais augalais, medžiais, vaiskrūmiais, uogų veislėmis. Ūkininkė ne tik parodė didelį moliūgų lauką, bet ir pakvietė pasivaikščioti po ūkininkės rankomis sodintą ąžuolų alėją, pavaišino ekologiškomis avietėmis.