Karjeros diena „Renkuosi Mokytojo profesiją“

Spalio 5 dieną Širvintų r. Barskūnų pagrindinėje mokykloje vyko karjeros diena „Renkuosi Mokytojo profesiją“. Rengdamiesi karjeros dienai, mokiniai su dalykų mokytojais aptarė pamokų temas, tikslus ir uždavinius, parengė pamokų planus, todėl šią dieną 9–10 klasių mokiniai drąsiai vedė pamokas, budėjo mokykloje pertraukų metu, lydėjo mokinius į valgyklą. Mokytojai ne tik įdėmiai stebėjo jaunųjų kolegų darbą, domėjosi, kaip sekasi, bet ir patys pabuvo mokinių vietoje – dalyvavo pamokose. Po paskutinės šventinės pamokos – mokinių koncerto ir sveikinimų mokytojams – vyko karjeros dienos aptarimas. Jaunieji mokytojai pasidalijo įspūdžiais, įsivertino savo darbą, o mokytojai dėkojo mokiniams už įdomią šventinę dieną.