Smagi išvyka į Druskininkus

Spalio mėnesį, įgyvendindami projektą„Pažink ir atrask Tėvynės grožį“, pradinių klasių mokiniai su mokytoja Kristina Mikolajūniene vyko į Druskininkus.  Pirmoji kelionės stotelė – Merkinės piliakalnis, stūksantis Merkio ir Nemuno santakoje. Mokiniai, įkopę į 26 metrų aukščio Merkinės apžvalgos bokštą, grožėjosi kraštovaizdžiu. Buvo labai įdomi ,,Sūri pamoka“ skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus kūrybinėse dirbtuvėse. Vyko linksmas užsiėmimas, kurio metu mokiniai turėjo galimybę pasikliauti savo kūrybingumu ir vaizduote bei pasigaminti rankų darbo suvenyrus – druskinukus. Atvykę į Druskininkus ir vaikščiodami vaizdingomis Druskonio, Nemuno, Ratnyčėlės pakrantėmis, mokiniai sužinojo ne tik apie sūriąsias mineralines versmes, bet ir apie kitas šiame krašte gamtos stichijų krečiamas išdaigas. Prie „Grožio“ šaltinio mokiniai prausėsi mineraliniu vandeniu, o gydyklų biuvetėje ragavo mineralinio vandens, išgauto tiesiai iš gręžinio. Miesto centre, prie nuostabaus grožio fontano, klausėsi muzikos. Dar viena pramoga, kurią išbandė mokiniai, – visus metus veikiantis lynų keltuvas, kuris per 7,5 minutes „nuskraidino“ į kitą Nemuno pusę. Kelionės metu, būdami 45 metrų aukštyje, pro keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, vaikai grožėjosi įspūdingais Druskininkų kurorto miškais, Nemuno upės vingiais ir nuostabia miesto panorama. Kadangi oro sąlygos buvo palankios, dar pusvalandį mokiniai praleido moderniai įrengtoje žaidimų aikštelėje. Grįždami namo, vaikai dalijosi įspūdžiais ir teigė, kad tai buvo pati smagiausia ekskursija.