Gailestingumo pamokos

Lapkričio 6 d. mokykloje vyko Pyragų diena. Pinigus (55 Eur), kurie buvo gauti pardavus skanumynus ir kuriuos paaukojo mokyklos darbuotojai, skyrėme pal. kun. Mykolo Sopočkos hospise besigydantiems ligoniams.

Lapkričio 15 d. 5–10 klasių mokinių grupė su tikybos mokytoja Valerija Buinicka aplankė pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisą Vilniuje. Susitikimo metu mokiniai išklausė hospiso darbuotojos Anetos Gurnevič pasakojimo apie hospiso misiją, idėją, atsiradimo istoriją. Hospiso savanorė sakė: ,,Kuo daugiau atiduodame, tuo daugiau sugrįžta“. Mokiniai  prašydami Švenčiausios Mergelės Marijos apsaugos, globos ir užtarimo, dalyvavo Aušros Vartų Gailestingumo Motinos atlaiduose, kurie buvo skirti vaikams ir mokytojams.

Išvykos, kurią galima pavadinti kaip Gailestingumo pamoka, metu vaikai susimąstė apie gyvybės dovaną ir kiekvieną akimirką, kurią reikią branginti, apie pagalbą ir atjautą silpnesniam, kenčiančiam ir apie dalijimosi džiaugsmą.