Tolerancijos diena

Lapkričio 16-ąją mokykloje vyko renginiai, skirti Tarptautinei tolerancijos dienai. Šių metų simbolis – raktas. Mokiniai kūrė savo simbolius, kuriais papuošė mokyklos koridoriuje „augantį“ medį.

Pradinių klasių mokiniams ir priešmokyklinukams patrauklią pamoką apie toleranciją vedė mokytoja Kristina Mikolajūnienė. Smagios pasakos apie kačiuką, bandžiusį pasikeisti kailiuko spalvą, klausymas virto diskusija apie skirtybes, duotybes bei gebėjimą tai priimti. Kokie būna žmonės, kur jie gyvena ir kaip reaguotum, jei į klasę įžengtų kitoks žmogus? Pamoka su žaidybiniais elementais neprailgo ir sukėlė daug teigiamų emocijų.

5–10 klasių mokiniams tolerancijos pamoką vedė lietuvių kalbos mokytoja Roma Vareikienė. Žaisdami, klausydami, žiūrėdami filmuotą medžiagą mokiniai kalbėjo apie Tolerancijos svarbą, prisiminė istorijos faktus, kūrė achrostiką žodžiui „Tolerancija“. Šią dieną visi turėjo po raktą, gebantį atrakinti kitų širdis.