Išvyka į Vilniaus bastėją

Vasario 15 dieną pradinių klasių mokiniai, pasinaudodami kultūros paso paslaugomis, vyko į edukacinį užsiėmimą ,,Vilniaus bastėjos bazilikas ir kitos legendos“, kuris vyko autentiškame kultūros bei istorijos objekte – Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje. Žaismingomis formomis, naudojant įvairius metodus bei žiūrint į realią Vilniaus panoramą, buvo prisiminta Vilniaus įkūrimo – Geležinio vilko legenda, vaikai sužinojo bastėjoje sklandančią legendą apie savanaudę mergaitę, kuri ir dabar įkalinta bastėjos požemių šulinyje. Antroje užsiėmimo dalyje vaikai susipažino su pagrindiniu bastėjos akcentu – mitine būtybe bazilisku. Naudojant interaktyvų terminalą, buvo pademonstruoti skirtingi bazilisko įsivaizdavimo ir vaizdavimo pavyzdžiai. Užsiėmimo pabaigoje mokiniai spalvino vieną pasirinktą legendos personažą. Užsiėmimo vadovas edukacinę programą baigė trumpa ir žaisminga refleksija.