Rugsėjo 1-oji Širvintų r. Barskūnų pagrindinėje mokykloje

Paukščių virtinėms patraukus į pietus, pradėjus gelsti medžių lapams, pražydus astroms ir kardeliams, visus pasitinka rugsėjis. Rugsėjo 1-ąją – mokslo ir žinių dieną – šventinis skambutis į mokyklą pakvietė Širvintų r. Barskūnų pagrindinės mokyklos bendruomenę: mokytojus, mokinius ir jų tėvus.

Širvintų rajono savivaldybės merės sveikinimą perskaitė ir dovanas pirmokams bei  mokytojams įteikė Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė M. Gudonienė. Susirinkusius su naujaisiais mokslo metais  pasveikino Širvintų rajono savivaldybės administracijos švietimo ir kultūros skyriaus vedėja R. Jagminienė. Laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas L. Jakštienė sveikindama linkėjo kuo didesnio žinių alkio, noro žengti mokslo ir žinių keliu. Šventės metu skambėjo linksmai nuteikiančios dainos ir nuoširdūs mokinių deklamuojami posmai.